Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Знайдено 0 авто

Як правильно авто бу купити у Львові: поради спеціалістів

 

Коли у вас виникне бажання авто бу купити у Львові, треба ретельно підійти до цього питання, неодмінно вивчивши всі тонкості й нюанси, які можуть зустрітися вам при цьому. Звісно, вигідним і правильним рішенням може стати вибір авто в нашому каталозі, де представлені лише перевірені та надійні оголошення продажу авто. З нами ви можете автомобіль купити у Львові на вигідних і доступних для вашого бюджету умовах, адже ми є явними лідерами сучасного українського ринку серед компаній, що надають фінансові послуги в сфері лізингу.

 

Вигідні умови для кожного

Аби всі наші клієнти мали змогу здійснити свою заповітну мрію - купити машину у Львові, ми розробили для вас унікальну й вигідну концепцію взаємодію. Для цього наша компанія має 24 торгові площадки по всій України з найвигіднішими та актуальними пропозиціями з продажу автомобілів. У нас ви можете придбати бу авто як безпосередньо у його власника, так і через систему аукціонів.

Головна перевага співпраці з нами - це можливість авто бу купити у Львові по фінансовій системі лізингу. Тобто ми готові надати вам певну суму коштів у кредит на вигідних умовах для обох сторін.

Аби процес вибору був для вас якомога простішим, ми щоденно оновлюємо базу пропозицій, займаємось сортуванням актуальних і дійсних пропозицій від власників авто бу. Купити у Львові їх ви можете у будь-яку мить. Для цього достатньо зробити лише декілька елементарних і простих кроків:

  1. Обрати вподобане авто із загального каталогу нашої компанії.

  2. Провести огляд стану автомобіля на майданчику.

  3. Внести комісію за резервування транспорту (звісно, якщо ви маєте намір купити машину у Львові не з аукціону, а у власника).

  4. Оплатити аванс (не менше 10% від загальної вартості).

  5. Провести оформлення розстрочки й почати користування вашим новим автомобілем.

Разом із тим ми пропонуємо вам не просто авто бу купити у Львові, а й гарантуємо вам максимально вигідні умови кредитування - 60 місяців розстрочки, ставку в 26% річних, а також наявність лише паспорту та ІПН. Як ви бачите, разом із нами крокувати до мрії стає простіше. А тепер хочемо поділитися з вами основними секретами, як правильно обрати та купити машину у Львові, уникнувши обманів з боку власників.

 

3 речі, які дають підставу для початку торгів

Незважаючи на те, що пообіцяв вам власник авто, перевірити стан майбутньої покупки ви маєте власноруч. До того ж є як мінімум 3 умови, за які ви можете сміливо вимагати знизити ціну за авто:

  1. Наявний обвіс із пластику. Область під ним буде завжди трохи підгнивати, що може стати для вас серйозною проблемою. Подібний стан може сказати вам про те, що ви хочете купити машину у Львові у того, хто точно любив “поганяти”, тому можете пошукати ще трохи - можливо, десь в салоні або під капотом знайдеться ще одна причина для зниження ціни.

  2. Розрізна шестерня. Це також є свідченням, що власник має  схильність до швидкісної і не завжди акуратної їзди.

  3. Надмірний тюнінг.Це говорить про те, що машина обладнана під конкретного господаря. Те, що добре для одного, не підійде іншому. Тюнінг добре виглядає візуально, але велика ймовірність, що додаткові “навороти” принесуть чималий дискомфорт при подальшій експлуатації. Набагато розумніше купити машину у Львові, наближену до базової комплектації, а вже потім доробляти її під себе.

Насправді, є ще 2 важливі речі, після виявлення яких огляд авто можна навіть не продовжувати. До них відноситься присадка масла, бензину та інших рідин. Другий момент - доопрацювання в області рульової або гальмівної систем. Якщо вами буде виявлено хоча б одне подібне порушення, можете навіть не думати авто бу купити у Львові, адже є ймовірність, що його ремонт обійдеться вам у доволі значну суму.

 

 

NISSAN JUKE Львів Львів
NISSAN JUKE | 2014
2500 грн/добу

Рік випуску: 2014

1.6 ДП
Механіка


CHERY AMULET Львів Львів
Авто на майданчику
CHERY AMULET | 2007
1000 грн/добу

Рік випуску: 2007

1.6 Газ/Бензин
ГБО вимагає узаконення

Механіка


SKODA OCTAVIA TOUR Львів Львів
SKODA OCTAVIA TOUR | 2008
1500 грн/добу

Рік випуску: 2008

1.6 Газ/Бензин
Механіка


SKODA OCTAVIA Львів Львів
SKODA OCTAVIA | 2019
3500 грн/добу

Рік випуску: 2019

1.6 ДП
Механіка


FORD MONDEO Львів Львів
FORD MONDEO | 2012
2000 грн/добу

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин
Механіка


Знижка
OPEL ASTRA Львів Львів
OPEL ASTRA | 2003
1000 грн/добу

Рік випуску: 2003

1.4 Бензин
Механіка


HONDA CR-V Львів Львів
HONDA CR-V | 2015
4000 грн/добу

Рік випуску: 2015

2.4 Бензин
Автомат


AUDI A4 ALLROAD Львів Львів
AUDI A4 ALLROAD | 2013
3500 грн/добу

Рік випуску: 2013

2 Бензин
Автомат


SKODA Octavia A5 Львів Львів
Авто на майданчику
SKODA Octavia A5 | 2012
2500 грн/добу

Рік випуску: 2012

2 Газ/Бензин
Механіка


KIA CEE'D Львів Львів
KIA CEE'D | 2007
2000 грн/добу

Рік випуску: 2007

1.6 Бензин
Механіка


FORD MONDEO Львів Львів
Авто на майданчику
FORD MONDEO | 2005
1000 грн/добу

Рік випуску: 2005

1.8 Газ/Бензин
Механіка


ЗАЗ TF69Y0 Львів Львів
Авто на майданчику
ЗАЗ TF69Y0 | 2011
1000 грн/добу

Рік випуску: 2011

1.5 Газ/Бензин
Механіка


Показано з авто