Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Знайдено 0 авто

Купити бу авто в Кіровограді

Зараз багато хто віддає перевагу купівлі в Кіровограді бу авто. Це значно дешевше придбання нових авто. До того ж ринок вживаних автівок наразі пропонує великий вибір гідних моделей, які дозволять вам їздити з комфортом за невеликі гроші.

Наша компанія ПланетАвто підібрала для вас найкращі пропозиції сучасного ринку та пропонує вигідні лізингові умови кредитування. Лояльна відсоткова ставка, велика кількість реальних оголошень і можливість купити авто в Кіровограді бу тієї моделі, яку ви дійсно хочете, роблять співпрацю з нами зручною та комфортною для кожного з вас. Ми розробили для вас кілька дієвих порад стосовно того, як перевірити обрану автівку. Це дозволить вам без зайвих ризиків купити авто бу в Кіровограді.

 

Правило 1. Оцінка вартості

Під час вибору автомобіля варто звертати увагу на його вартість. У нашому каталозі вже представлені заздалегідь відсортовані оголошення, які пропонували неякісні авто поганого стану.  

Завдяки цьому ви 100% відсотково не натрапити на шахрая, адже ми пропонуємо вам лише реальні авто за реальні гроші. Жодного обману - усе прозоро та чесно. Ми пропонуємо вам лише реальні фото авто Кіровограду бу. На вас чекають лише перевірені, надійні пропозиції найпопулярніших моделей із реальним описом і відповідною стану авто вартістю.

 

Правило 2. Паперова перевірка

Ми надаємо лізингові фінансові послуги з кредитування авто. Завдяки цьому вам не доведеться витрачати вільний час на перевірку дійсності представлених паперів попередніх власників на авто.

Кожна модель “чиста”, має бездоганну історію та гідна для використання одразу після оформлення угоди про купівлю-продаж. Ми здійснюємо чесний продаж авто в Кіровограді бу, аби ви мали змогу їздити на автомобілі своєї мрії вже сьогодні. Наші представники допоможуть вам у оформленні необхідної документації, нададуть будь-які затребувані папери, які збережуть вас від шахраїв і купівлі викрадених авто, або автомобілів, що знаходяться у розшуку.

 

Правило 3. Розумно розподіліть бюджет

Яким би гарним не був стан обраного вами авто бу в Кіровограді, воно все одно залишиться вживаним кимось до вас. Тому будьте готові до того, що вам доведеться витратити певну кількість грошей на його ремонт, оновлення салону, якихось запчастин і обов’язково - на перевірку на СТО.

У перший час після придбання автівки вам доведеться витратити приблизно 10-15% від ого вартості на ремонтні роботи та непередбачувані витрати. Тому купити авто в Кіровограді бу на всі кошти, що у вас є, стане далеко не найрозумнішою думкою.

 

Правило 4. Приділяйте належну увагу вибору

Якщо ви твердо вирішили купити авто бу в Кіровограді, не радимо купувати аби-що на ті гроші, які ви маєте. Запасіться терпінням і почекайте, поки не з’явиться гідна пропозиція. У разі, якщо вам не вистачатиме грошей на бажану автівку, ми завжди готові надати вам вигідні умови розстрочки з можливістю дострокового погашення кредиту без прихованих відсотків.

 

Правило 5. Визначення середньої вартості

Придбати авто бу в Кропивницькому або Кіровограді потрібно обдумано. Тому заздалегідь оберіть для себе бажану модель і декілька годин присвятіть визначенню її середньої вартості.

Після перегляду декількох оголошень, ви зможете з легкістю визначати, наскільки реальна встановлена в оголошені вартість автівки до її стану.

 

Правило 6. Не робіть поспішних висновків

Перше враження від авто ви можете скласти ще по оголошенню. Уважно роздивіться фото представленого бу авто в Кропивницькому, прочитайте опис, зателефонуйте нам і уточніть додаткові деталі, які вас цікавлять.

Залиште певний час на обміркування. Ми з радістю продемонструємо вам вподобані авто, які знаходяться на наших майданчиках. Особистий огляд допоможе вам остаточно визначитися й прийняти рішення.

 

Правило 7. Складіть список питань

Якщо ви вже вирішили, яке бажаєте купити бу авто в Кіровограді, не поспішайте відразу їхати на огляд і оформлення документів. Ви напевно матимете якісь сумніви або запитання щодо стану обраної автівки.

 

Краще за все зробити попередній телефонний дзвінок. Наші менеджери в повній мірі володіють інформацією про кожну пропозицію з нашого каталогу. Перед тим, як ви остаточно вирішите купити авто в Кропивницькому бу, краще провести телефонну консультацію. Для цього заздалегідь складіть невеликий список основних запитань і запитайте їх у наших операторів. Це значною мірою заощадить і ваш, і наш час.

 

GEELY SL Кропивницкий Кропивницкий
Авто на майданчику
GEELY SL | 2012
1000 грн/добу

Рік випуску: 2012

1.8 Газ/Бензин
Механіка


HYUNDAI SANTA FE Кропивницкий Кропивницкий
HYUNDAI SANTA FE | 2010
2500 грн/добу

Рік випуску: 2010

2.4 Газ/Бензин
Автомат


DAEWOO LANOS Кропивницкий Кропивницкий
Авто на майданчику
DAEWOO LANOS | 2008
1000 грн/добу

Рік випуску: 2008

1.5 Газ/Бензин
Механіка


SKODA OCTAVIA Кропивницкий Кропивницкий
SKODA OCTAVIA | 2017
3000 грн/добу

Рік випуску: 2017

1.6 ДП
Механіка


Власник
Поточний власник
Перший власник
RENAULT SANDERO Кропивницкий Кропивницкий
RENAULT SANDERO | 2021
2500 грн/добу

Рік випуску: 2021

1 Бензин
Механіка


SKODA FABIA Кропивницкий Кропивницкий
SKODA FABIA | 2006
1500 грн/добу

Рік випуску: 2006

1.4 Бензин
Механіка


TOYOTA PREVIA Кропивницкий Кропивницкий
TOYOTA PREVIA | 2001
1500 грн/добу

Рік випуску: 2001

2 ДП
Механіка


RENAULT SCENIC Кропивницкий Кропивницкий
RENAULT SCENIC | 2011
2000 грн/добу

Рік випуску: 2011

1.5 ДП
Механіка


CHEVROLET AVEO Кропивницкий Кропивницкий
CHEVROLET AVEO | 2006
1000 грн/добу

Рік випуску: 2006

1.5 Газ/Бензин
Механіка


HYUNDAI SONATA Кропивницкий Кропивницкий
HYUNDAI SONATA | 2007
1500 грн/добу

Рік випуску: 2007

2 Бензин
Автомат


VOLKSWAGEN GOLF Кропивницкий Кропивницкий
VOLKSWAGEN GOLF | 2011
2000 грн/добу

Рік випуску: 2011

1.6 ДП
Механіка


VOLKSWAGEN JETTA Кропивницкий Кропивницкий
VOLKSWAGEN JETTA | 2013
2500 грн/добу

Рік випуску: 2013

2 Газ/Бензин
Автомат


Показано з авто