Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Чернівцях

 

Вибір автомобіля - завдання не з простих. Особливо, якщо вас цікавить безпосередньо авторинок в Чернівцях бу авто. Якщо обрати нову модель представляється доволі складним, то б/у авто - і подалі. Тому наша компанія зробила все, аби спростити для вас цей вибір і створила максимально вигідні та доступні умови для придбання авто.

Сьогодні ми надаємо можливість кожному легко отримати розстрочку, аби мати можливість купити авто б у в Чернівцях. Наша компанія спеціалізується на наданні фінансових послуг з лізингу на доступних умовах - низька відсоткова ставка і перший внесок, мінімальний перелік необхідних для оформлення розстрочки документів і можливість дострокового погашення заборгованості без додаткових процентів і комісій.

 

Основні правила для того, як купити авто

Через те, що наша компанія постійно стикається з питанням продажу та купівлі автівок, наші експерти вирішили допомогти вам і розповісти про основні правила того, як правильно вибрати і купити авто. Чернівці - місто, у якому кожен день з’являються нові пропозиції, серед яких дуже легко розгубитися й здійснити помилку. Тому ми пропонуємо вам наступні правила, як уникнути обманів і не стати жертвою шахраїв:

  • детально вивчайте оголошення;

  • правильно будуйте телефонну розмову з власником автівки;

  • готуйтеся до зустрічі;

  • уважно перевіряйте ПТС.

Ці невеликі поради допоможуть вам купити авто в Чернівцях бу без зайвих ризиків, а іноді навіть дозволять заощадити деяку суму. Тому поговоримо про кожен пункт окремо.

 

Як вивчати оголошення перед тим, як купити авто в Чернівцях бу

Головне правило - в жодному разі не ставитися серйозно до того, що написано в оголошенні. Адже кожен власник авто, перш за все, бажає продати автомобіль за будь-яких умов і може написати будь-що, аби досягти своїх цілей. Тому і довіряти всьому, що пише власник, не можна.

Те ж саме відноситься і до фотографій. Як показує практика, із тих оголошень, які пропонують Чернівці, бу авто в реальності зазвичай повністю або частково не відповідають дійсності. Через це дуже важливо особисто проводити огляд вподобаної моделі.

 

Телефонна розмова

Перед тим, як зателефонувати власникові авто, обміркуйте розмову, подумайте над питаннями, які допоможуть вам виявити дійсний стан авто. Після цього вже при огляді ви зможете перевірити отриманні дані й зрозумієте, чи варто мати справу з цією людиною.

 

Особиста зустріч і огляд авто

Кожен продаж авто в Чернівцях -  це своєрідна лотерея. Тому, вирушаючи на зустріч із продавцем, краще взяти з собою товариша, який розуміється на авто або у якості моральної підтримки. Так власникові буде важче схилити вам до необдуманої купівлі.

Якщо під час огляду вас все задовольнить, обов’язково перевірте стан авто в професійному салоні. Однак у жодному разі не робіть це в місці, яке порадить вам власник - є можливість, що це будуть його знайомі.

 

Перевіряйте ПТС

Перше, що потрібно зробити - це звірити VIN-номер машини і номер двигуна. Якщо все добре й ви вже майже погодилися купити авто в Чернівцях бу, перевірте в особливих примітках, чи не є ПТС дублікатом. Адже великий відсоток шахрайств відбувається саме при наявності такого дубліката.

 

Якщо за цими пунктами ви не побачити порушень, стан авто буде задовільним, а ціна буде доречною, можете сміливо купувати авто б/у. Домовляйтеся з власником, рушайте до нас по розстрочку й вже найближчим часом ви матимете змогу сісти за кермо своєї мрії.

 

DAEWOO GENTRA Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
DAEWOO GENTRA | 2013
1000 грн/дн

Рік випуску: 2013

1.5 Газ/Бензин


Механіка
VOLKSWAGEN GOLF Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
VOLKSWAGEN GOLF | 2001
1000 грн/дн

Рік випуску: 2001

1.6 Бензин


Автомат
DAEWOO MATIZ Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
DAEWOO MATIZ | 2007
1000 грн/дн

Рік випуску: 2007

0.8 Бензин


Механіка
ВАЗ 11193 Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
ВАЗ 11193 | 2007
1000 грн/дн

Рік випуску: 2007

1.6 Газ/Бензин


Механіка
DAEWOO LANOS Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
DAEWOO LANOS | 2007
1000 грн/дн

Рік випуску: 2007

1.5 Газ/Бензин
ГБО відсутнє


Механіка
SKODA OCTAVIA Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
SKODA OCTAVIA | 2004
1000 грн/дн

Рік випуску: 2004

1.6 Бензин


Механіка
Гарна ціна
RENAULT MEGANE Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
RENAULT MEGANE | 2012
1000 грн/дн

Рік випуску: 2012

1.5 ДП


Механіка
SKODA OCTAVIA Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
SKODA OCTAVIA | 2003
1000 грн/дн

Рік випуску: 2003

2 Бензин


Механіка
RENAULT KANGOO Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
RENAULT KANGOO | 2009
1000 грн/дн

Рік випуску: 2009

1.5 ДП


Механіка
Показано з авто