Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Чернівцях

 

Вибір автомобіля - завдання не з простих. Особливо, якщо вас цікавить безпосередньо авторинок в Чернівцях бу авто. Якщо обрати нову модель представляється доволі складним, то б/у авто - і подалі. Тому наша компанія зробила все, аби спростити для вас цей вибір і створила максимально вигідні та доступні умови для придбання авто.

Сьогодні ми надаємо можливість кожному легко отримати розстрочку, аби мати можливість купити авто б у в Чернівцях. Наша компанія спеціалізується на наданні фінансових послуг з лізингу на доступних умовах - низька відсоткова ставка і перший внесок, мінімальний перелік необхідних для оформлення розстрочки документів і можливість дострокового погашення заборгованості без додаткових процентів і комісій.

 

Основні правила для того, як купити авто

Через те, що наша компанія постійно стикається з питанням продажу та купівлі автівок, наші експерти вирішили допомогти вам і розповісти про основні правила того, як правильно вибрати і купити авто. Чернівці - місто, у якому кожен день з’являються нові пропозиції, серед яких дуже легко розгубитися й здійснити помилку. Тому ми пропонуємо вам наступні правила, як уникнути обманів і не стати жертвою шахраїв:

  • детально вивчайте оголошення;

  • правильно будуйте телефонну розмову з власником автівки;

  • готуйтеся до зустрічі;

  • уважно перевіряйте ПТС.

Ці невеликі поради допоможуть вам купити авто в Чернівцях бу без зайвих ризиків, а іноді навіть дозволять заощадити деяку суму. Тому поговоримо про кожен пункт окремо.

 

Як вивчати оголошення перед тим, як купити авто в Чернівцях бу

Головне правило - в жодному разі не ставитися серйозно до того, що написано в оголошенні. Адже кожен власник авто, перш за все, бажає продати автомобіль за будь-яких умов і може написати будь-що, аби досягти своїх цілей. Тому і довіряти всьому, що пише власник, не можна.

Те ж саме відноситься і до фотографій. Як показує практика, із тих оголошень, які пропонують Чернівці, бу авто в реальності зазвичай повністю або частково не відповідають дійсності. Через це дуже важливо особисто проводити огляд вподобаної моделі.

 

Телефонна розмова

Перед тим, як зателефонувати власникові авто, обміркуйте розмову, подумайте над питаннями, які допоможуть вам виявити дійсний стан авто. Після цього вже при огляді ви зможете перевірити отриманні дані й зрозумієте, чи варто мати справу з цією людиною.

 

Особиста зустріч і огляд авто

Кожен продаж авто в Чернівцях -  це своєрідна лотерея. Тому, вирушаючи на зустріч із продавцем, краще взяти з собою товариша, який розуміється на авто або у якості моральної підтримки. Так власникові буде важче схилити вам до необдуманої купівлі.

Якщо під час огляду вас все задовольнить, обов’язково перевірте стан авто в професійному салоні. Однак у жодному разі не робіть це в місці, яке порадить вам власник - є можливість, що це будуть його знайомі.

 

Перевіряйте ПТС

Перше, що потрібно зробити - це звірити VIN-номер машини і номер двигуна. Якщо все добре й ви вже майже погодилися купити авто в Чернівцях бу, перевірте в особливих примітках, чи не є ПТС дублікатом. Адже великий відсоток шахрайств відбувається саме при наявності такого дубліката.

 

Якщо за цими пунктами ви не побачити порушень, стан авто буде задовільним, а ціна буде доречною, можете сміливо купувати авто б/у. Домовляйтеся з власником, рушайте до нас по розстрочку й вже найближчим часом ви матимете змогу сісти за кермо своєї мрії.

 

HONDA JAZZ Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
HONDA JAZZ | 2003
1000 грн/добу

Рік випуску: 2003

1.3 Бензин
Механіка


VOLKSWAGEN POLO Чернівці Чернівці
VOLKSWAGEN POLO | 2006
1500 грн/добу

Рік випуску: 2006

1.4 ДП
Механіка


VOLKSWAGEN TOURAN Чернівці Чернівці
VOLKSWAGEN TOURAN | 2012
3000 грн/добу

Рік випуску: 2012

2 ДП
Автомат


BMW 328D Чернівці Чернівці
BMW 328D | 2013
3500 грн/добу

Рік випуску: 2013

2 ДП
Автомат


BMW 560L Чернівці Чернівці
BMW 560L | 2009
2500 грн/добу

Рік випуску: 2009

2 ДП
Механіка


NISSAN X-TRAIL Чернівці Чернівці
NISSAN X-TRAIL | 2008
2500 грн/добу

Рік випуску: 2008

2 ДП
Механіка


VOLKSWAGEN GOLF Чернівці Чернівці
VOLKSWAGEN GOLF | 2012
2000 грн/добу

Рік випуску: 2012

1.6 ДП
Механіка


MITSUBISHI LANCER Чернівці Чернівці
MITSUBISHI LANCER | 2008
2000 грн/добу

Рік випуску: 2008

1.5 Бензин
Механіка


SKODA OCTAVIA Чернівці Чернівці
SKODA OCTAVIA | 2012
2500 грн/добу

Рік випуску: 2012

2 ДП
Автомат


BMW 118D Чернівці Чернівці
BMW 118D | 2007
2000 грн/добу

Рік випуску: 2007

2 ДП
Механіка


TOYOTA C-HR Чернівці Чернівці
TOYOTA C-HR | 2016
4500 грн/добу

Рік випуску: 2016

1.2 Бензин
Автомат


VOLVO XC60 Чернівці Чернівці
VOLVO XC60 | 2012
3500 грн/добу

Рік випуску: 2012

2.4 ДП
Автомат


Показано з авто