Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

продажів icon

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  1263
  1263

  Імпорт авто
  Повторна реєстрація
  Об'єм ринку млн.$

  ТОП 30 брендів - октябрь 2019

   

   

  за віком авто - Февраль 2023

  Середній вік

  за ціною авто - СІЧЕНЬ 2023

  Середня вартість

  Продажі жовтень 2019

  Продажі у обл за

  Місто Продажі

  Статистика проданих автомобілів в Україні

  Якщо у Вас є машина або ж хочете купити авто, то Вам буде цікаво дізнатися про найбільш популярні бренди і про реальну статистику проданих автомобілів в Україні. Спеціально з цією метою компанія ПланетАвто зібрала статистику продажів легкових автомобілів і представила її в зручному і легкому для сприйняття форматі. Завдяки цим графікам і рейтингам Ви можете дізнатися багато корисної інформації, а також зробити власні висновки про стан українського автомобільного ринку.

  Статистика представляє собою науку про збір та систематизацію даних в числовому форматі, які можна порівняти і зіставити. Метою цієї науки є оцінка та аналіз результатів періодів, які піддаються порівнянню. Завдяки статистиці можна дізнатися те, наскільки зменшився або збільшився результат виконаної роботи в порівнянні з базовим (аналізованим) періодом.

  На цій сторінці статистики продажів бу авто сайту ПланетАвто Ви можете в зручному форматі діаграми побачити зміни в динаміці проданих машин в Україні в розрізі місяців, з порівнянням з минулим таким самим періодом. Наприклад, порівняти кількість проданих старих машин за січень цього року з аналогічним періодом минулого року.

  Трохи нижче на сторінці статистики Топ-10 найбільш популярних брендів, які українці найчастіше купували в будь-якому місяці. Також тут присутня статистика продажів бу авто за критерієм віку, а також виділена частка нашої компанії ПланетАвто в обсязі продажів ринку.

  Навіщо потрібна статистика продажів бу авто в Україні?

  Часом буває складно в інформаційному потоці відокремити правдиві реальні факти від вигаданих маркетингових стратегій. Саме для того, щоб кожен українець і гість нашої країни зміг отримати достовірну і перевірену статистику проданих автомобілів, ми вирішили розробити дану сторінку. Принциповою відмінністю від всіх інших джерел ми вважаємо простий і зрозумілий підхід до представлення даних. Тепер Вам не потрібно гортати сторінки новинних порталів або старих непрацюючих сайтів в пошуках статистики продажів марок автомобілів, адже вся інформація, що цікавить Вас, сформована і представлена ​​в комфортному для сприйняття вигляді. Також безперечним плюсом є точність викладених нами підрахунків, адже представлені матеріали несуть інформаційну мету без прихованих маніпуляцій.

  Ще одним позитивним аспектом існування сторінки «Статистика продажів автомобілів в Україні» є той факт, що Ви можете оцінити реальну ринкову ситуацію в нашій країні і визначити, яка марка зараз найбільш популярна. Завдяки цій інформації Ви можете вибрати наступний свій автомобіль, адже знатимете про поширеність деталей, запчастин, сервісів і досвідчених майстрів. Логічним фактом є те, що чим більше марка поширена, тим легше у використанні доводиться власникам. Очевидно, що знайти деталі для ремонту Renault Megane набагато легше і дешевше, ніж для не такої популярної Lifan X60.

  Таким чином, можна виділити наступні позитивні аспекти сторінки «Статистика продажів бу авто в Україні:

  - реальні дані з перевірених державних і недержавних джерел, а також внутрішньої інформації про продажі ПланетАвто;

  - нові та актуальні цифри, які регулярно оновлюються (в разі неточностей - коригуються);

  - наочна подача зібраних матеріалів в простому для сприйняття форматі;

  - відкритість і доступність інформації, які Ви можете знайти на цій сторінці;

  - інформативність представлених матеріалів, їх значення у виборі автомобіля.

  Таким чином ми можемо підійти до висновку, що статистика продажів нових і старих авто приносить багато позитивних результатів, які стануть в нагоді як досвідченим водіям, так і новачкам.

  Статистика продажів легкових автомобілів по маркам

  На даний момент на українських дорогах можна зустріти сотні різноманітних автомобільних брендів з усього світу, починаючи від виробництв США і Німеччини, закінчуючи Японією і Кореєю. Якщо Ви досі вважаєте, що найбільш популярними автомобілями в Україні вважається Mercedes-Benz і Запорожець, то поспішаємо Вас розчарувати. Зібрана інформація в статистиці продажів авто в Україні дозволяє зробити певні висновки. На даний момент абсолютними лідерами можна назвати наступні бренди:

  - Volkswagen. Дана німецька марка була зареєстрована в 1937 році в Німеччині, особливістю бренду називають хорошу якість збірки і запчастин. Найбільш популярними моделями за версією ПланетАвто зараз є Volkswagen Polo, Golf, Passat, Tiguan, Touareg.

  - ВАЗ. Також в топі лідерів за кількістю проданих машин знаходиться російський бренд ВАЗ. Найчастіше купують такі моделі: 2115, 2170, 2171, 1118. Дані машини купують насамперед через низьку вартість на ринку.

  - Renault. Відомий французький бренд був заснований в 1898 році, а головними якостями компанії називають європейський стиль, порівняно низьку вартість моделей. В Україні часто можна зустріти такі моделі: Logan, Sandero, Stepway, Megane і інші.

  - Skoda. Також статистика проданих автомобілів свідчить про високий попит на цей чеський бренд. Найпопулярнішими моделями зараз на думку ПланетАвто є Octavia, Superb, Fabia, інші.

  - Opel. Один з найстаріших і перевірених брендів є німецький виробник Опель, який вперше був зареєстрований в далекому 1862 році. Всі люблять Opel за хорошу якість і надійність автомобілів. Популярними нині називають Astra, Insignia, Vectra.

  - Ford. Цей американський автовиробник потрапив до рейтингу статистики продажів в Україні за моделями завдяки відмінному співвідношенню якості і вартості машин. Найчастіше в Україні можна зустріти Fiesta, Focus, Mondeo, Transit.

  Таким чином, в Україні дані бренди є найбільш популярними, тому варто звернути на них особливу увагу при виборі особистого автомобіля.

  Що стосується віку проданих машин в розрізі року виробництва за технічним паспортом, то найчастіше на даний момент в Україні купують нові моделі цього року прямо з конвеєра. Але сукупно кількість проданих машин на вторинному ринку значно вище, ніж нових автомобілів з салонів. Даний факт свідчить про негативний економічний стан громадян України, адже попит на бу авто в рази вище, ніж на нові моделі.

  Підсумки

  Ця сторінка буде корисна всім тим, хто хотів би більше дізнатися про стан українського автомобільного ринку. Статистика продажів нових авто і тих, які вже були у вжитку, може значно вплинути на Ваше ставлення і вибір автомобіля. Вибирайте з розумом, а головне за допомогою ПланетАвто.