Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус


Продаж / обмін авто!

 • Працюємо з 2006 року
 • Розрахунок день в день
 • Працює 21 автомайданчиків по Україні

Оціни авто за Держ-номером

Держ. номер повинен бути у форматі АА9999АА

Виникла помилка, спробуйте пізніше.

Поки що ми оцiнюємо тільки легковушки. На жаль...

Не пам'ятаю держ номер

Вартість вашого авто

  Рік випуску:

  Пальне:

  Двигун:

  Пробіг:

  Об’єм двигуна: Ємність батареї:

  Трансмісія

  Цiна не визнaчена

  Нажаль Ваше авто настільки поважного віку, що ми такі не купляємо

  Пробачте, але вiк вашого авто настiльки поважний що ми навіть не можемо визначити цiну по ньому

  На продаж

  141 000

  Обмін

  141 000

  Ваше авто подешевшає у цьому році

  Як продати авто

  Продаж авто

  Можливо розмістити оголошення про продаж авто на сайті, або залишити для продажу на майданчику. Всі ці опції - безкоштовні.

  Обмін авто

  Вибираєте авто яке бажаєте придбати серед пропозицій на нашому сайті, а гроші від викупу Вашого авта будуть авансом.

  Статистика компанії

  35 459

  авто

  Проданих авто
  в розстрочку

  11

  років

  Працюємо на ринку

  21

  майданчиків

  по Україні

  Питання та відповіді

  Які витрати несе продавець при продажу авто через PlanetAvto?

  Продаж авто - безкоштовна

  Який порядок оплати?

  Розрахунок в гривні, кошти переводимо на будь-яку банківську карту після повного переоформлення автомобіля

  Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля в іноземній валюті?

  Згідно законодавства України оплати за договорами купівлі-продажу здійснюються тільки в національній валюті - гривня, але по комерційному курсу. на сьогодні 1$ = грн.

  Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля готівкою?

  Оплата безготівковим розрахунком у гривні (згідно законодавства України)

  Який податок потрібно платити при продажу автомобіля?

  У разі другого продажу автомобіля в поточному році або продажу автомобіля комерційного класу, продавцю необхідно заплатити податок 6.5% від вартості автомобіля. 5% - податок з доходів фізичних осіб та 1.5% військовий збір.

  Анулюється субсидія при продажу автомобіля?

  Якщо власник автомобіля продає авто по тех паспорту вартістю дорожче 50 000 грн, субсидія анулюється терміном на 1 рік

  В який термін після переоформлення автомобіля кошти переводяться на карту?

  Розрахунок за автомобіль проводиться відразу після переоформлення авто. Гроші на карту надходять протягом банківського дня

  Як продати своє авто через сайт PlanetAvto?

  1. Подати заявку на сайті - кнопка "Продати авто”

  Оцінити своє авто за держ номером або заповнити форму для оцінки самостійно.

  Якщо ви згодні з оціночною вартістю свого авто - кнопка "подати заявку" (вкажіть номер телефону та ім'я)

  2. Дзвінок менеджера з викупу

  Менеджер проінформує Вас:

  - про попередню вартість, за якою компанія готова викупити Ваше авто;

  - погоджує дату і час огляду Вашого авто співробітником Автомайданчик для детального опису дефектів.

  3. Огляд і остаточна оцінка авто менеджером на майданчику.

  У визначену дату Ви приїжджаєте на майданчик, важливий момент - авто повинно бути чистим (при собі мати паспорт, інн і тех паспорт на транспортний засіб) і протягом 25-30 хв менеджер проводить детальний огляд авто, фотографує, знімає відео - і !!! тільки після цього називає остаточну вартість авто.

  5. Розміщення авто на майданчику.

  Якщо Вас влаштовують умови співпраці- залишаєте авто на майданчику, при цьому компанія підписує з продавцем договір зберігання (посилання на сайт)

  В середньому період від постановки авто на майданчик до продажу - 20-30 днів.

  ВАЖЛИВО! Розміщення на нашому майданчику авто - безкоштовно, в будь-який момент ви можете приїхати і забрати авто (комісії відсутні)

  6. Продаж авто.

  Ура !! У нас є покупець на ваше авто.

  Вам зателефонує менеджер з майданчика і запросить для підписання договору купівлі-продажу, акту прийому-передачі та переоформлення авто в Сервісному центрі.

  Перерахування коштів за авто здійснюється на будь-яку банківську картку, згідно міжбанківського регламенту протягом двох операційних днів (99% платежів зараховуються на карту протягом 2-х годин)

  Як нас знайти

  Майданчики
  PlanetAvto

  18 шт

  map

  Оберіть місто


  Київ правий берег
  Вінниця
  Дніпро
  Житомир
  Запоріжжя
  Кременчук
  Кривий Ріг
  Кропивницький
  Луцьк
  Львів
  Полтава
  Рівне
  Суми
  Тернопіль
  Хмельницький
  Черкаси
  Чернівці
  Клієнти про нас (7212 відгуки)
  Більше відгуків

  Як швидко і вигідно продати авто в Україні

  «Терміново продам авто» - таких оголошень на різноманітних сайтах з кожним днем ​​стає все більше і більше, а потенційних покупців стає все складніше переконати купити саме Ваше авто. З цього випливає, що пропозиції «продати авто» значно перевищують попит, відповідно продаж затягується на місяці, а то й роки. А також варто пам'ятати, що часто при спробі продати авто в Україні можна зустріти шахраїв і неблагонадійних перекупників. Виникає питання: «Як швидко і вигідно продати свою машину, та ще й так, щоб зберегти собі нерви і час?». Розберемо основні нюанси і знайдемо оптимальне рішення даної проблеми.

  Де можна продати авто?

  За останнє десятиліття з'явилася величезна кількість різноманітних методів того, як можна продати авто. Якщо раніше автовикуп, в основному, здійснювалася за оголошеннями в газетах або по рекомендації друзів і знайомих, то зараз все більшої популярності набирає подача оголошень через інтернет сайти-платформи, а також продаж авто придорожнім авто-майданчикам. При такому розмаїтті можливих методів продажів збільшилися і кількість негативних наслідків того чи іншого шляху. Тому, перш ніж продати авто, рекомендуємо задуматися про свою безпеку і ретельно зважити всі нюанси і вибрати найбільш перевірений і якісний сервіс. Далі пропонуємо розібрати основні шляхи продажу в Україні.

  Продаж авто через популярні газети і інтернет-майданчики

  Безліч оголошень, які починаються словами «Продам авто терміново», «Швидко продам авто», «Продам авто дешево» сьогодні не вселяють довіри. Потенційний покупець ретельно підходить до вивчення змісту і швидко знаходить недоліки, що значно уповільнює процес продажу автомобіля. Також на таких сервісах легко знайти не просто людину-покупця, а справжнього «перекупника», який з багаторічним досвідом придбання та перепродажу авто має навик значно збивати вартість авто, а також грубіянити і навіть загрожувати в своїх інтересах. Зрештою, домовившись про кінцеву вартість, яка до цього моменту через торги може бути нижчою за ринкову на 20-35%, такий «покупець» може просто перестати виходити на зв'язок або навіть спробувати продовжити збивати ціну, знаходячи все нові і нові причини . Продавши авто, Ви залишитеся з розхитаними нервами і значно меншою сумою, ніж могли би отримати, продавши авто іншими методами.

  Продаж через салон або trade-in

  У зв'язку з наявністю високого попиту на імпортні автомобілі українські салони пропонують процедуру автовикупу, яка дозволяє швидко продати свою машину. Салони викуповують машину і пропонують натомість зробити обмін авто. Плюсом такого методу продажу є швидкість - салони зазвичай швидко забирають авто, за умови хорошого стану, невисокого пробігу і недавнього року випуску. Мінус - високі вимоги до стану автомобіля, а також вартість, по якій салон згоден швидко викупити авто.

  Продати авто знайомим

  Найпопулярніший спосіб продати своє авто - підключити знайомих і рідних до пошуку покупця. Охоплення людей, які дізнаються про продаж, буде невисокий, адже кількість знайомих, які будуть ділитися такою інформацією, невеликий. Перевагою даного методу є те, що знайомі навряд чи виявляться шахраями, будуть більш схильні довіряти Вам. Але недоліки вагомі - якщо знайомий буде просити продати авто дешевше або оплачувати вартість частинами, то Вам буде вкрай складно відмовитися. Також мінусом може бути те, що якщо в проданому автомобілі через час виявляться приховані недоліки, то дружні відносини можуть зіпсуватися назавжди.

  Продати авто PlanetAvto

  Найбільш простим і безпечним способом є продаж за допомогою ПланетАвто. Наша компанія допоможе продати авто в Україні, зробити обмін авто, також пропонується автовикуп, покупка авто, послуги фінансового лізингу. Перевагами є швидкий автовикуп, а також можливість вибору методу викупу - швидкий викуп (80% ринкової вартості, зате машину забираємо протягом трьох днів), обмін авто в розстрочку (90% ринкової вартості), і постановка авто на комісію (100 + 5 % ринкової вартості). Недоліки - компанія точно знає ринкову вартість автомобілів, тому ціна буде будуватися на реальних підставах, відповідно за завищеною ціною продати авто не вийде.

  Чому варто продати авто PlanetAvto

  PlanetAvto - це перевірена компанія, яка працює на ринку України з 2006 року. За цей час понад 6000 українців скористалися нашими послугами автовикупу і придбання авто, а також додатковими перевагами і пропозиціями. Компанія має всі необхідні державні ліцензії на продаж і покупку авто, на надання лізингових послуг, а також на нові види автовикупу. З нами Ви можете легко і швидко продати авто, а також скористатися додатковими послугами та новими пропозиціями. Наші майданчики знаходяться в більш ніж 20-ти містах України, а саме автовикуп проводиться у Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях. Потрібно більше інформації? Залишайте заявку на нашому сайті вже зараз.